Kontakta oss 📞

Separett AB är beläget i de småländska skogarna i Värnamo där entreprenörsandan är som allra starkast. Har du frågor om våra toalettlösningar ber vi dig titta under ”Frågor & Svar”, saknas svar på din fråga där så är du välkommen att kontakta oss via e-post eller telefon.

E-post: info@separett.com
Telefon: 0370-307200
Öppettider: Mån-Fre 09.00-15.00 (lunchpaus 12.00-13.00)

Adress: Separett AB, Bredastensvägen 8, 331 44 Värnamo
Organisationsnummer: 556193-0305

När du ringer till oss möts du av 3 val: 1. Order/Pris/Leverans, 2. Service/Teknisk support, 3. Övriga ärenden. Du har även möjligheten att välja att bli uppringd när det är din tur.

Mikael
VD

Kevin
Försäljning
E-post: sales@separett.com

 

Rozitha
Ledningen

Pernilla
Kundtjänst & Order
E-post: info@separett.com

Christian
Eftermarknad
E-post: christian@separett.com

Ann-Helen
Kundtjänst & Order
E-post: info@separett.com

Martin
Inköp
E-post: purchase@separett.com

Ola
Produktionschef
E-post: ola.nilsson@separett.com

Stefan
Ekonomi
E-post (kontakt): finance@separett.com
E-post (inkommande fakturor): invoice@separett.com

Karl
Utveckling
E-post: karl@separett.com

Jennifer
Marknadsföring & Kommunikation
E-post: marketing@separett.com
E-post: jennifer@separett.com

Marcus
Teamleader Produktion
E-post: marcus@separett.com

Rafael
Utveckling
E-post: rafael@separett.com

Lotta
Utleverans & Lager
E-post: utlev@separett.com

Daniel
Utleverans & Lager
E-post: utlev@separett.com
E-post: daniel@separett.com

Edin
Servicetekniker

Hunden Hugo
CCO (Chief Cuddle Officer)

Jyri
Vice VD

Kontakta oss