Not in Afghanistan?

Select your shipping country below.

Sulje
 

Ota yhteyttä

Liikumme paljon ympäri Suomen jälleenmyyjiemme luona ja alan tapahtumissa, joten emme aina pääse vastaamaan puhelimeen.

Saat parhaiten yhteyden meihin sähköpostitse. Jälleenmyyjät: tilaukset onnistuu parhaitentäällä verkkosivullamme. Varastomme sijaitsee Vantaalla.

Huoltopisteet sijaitsevat ympäri Suomen, mutta kaikki huoltopyynnöt kulkevat Separettin kautta.

Ota yhteyttä

Puhelin
019 241 8230


Aukioloajat
Arkisin 09.00-15.00

Sähköposti
infofi@separett.com


Postiosoite
Separett AB
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Suomi

Hanna

Asiakaspalvelu - Tilaukset

+46 370 30 72 00
order@separett.com

.

Asiakaspalvelu - Jälkimarkkina

+46 370 30 72 00
info@separett.com

Edin

Huoltoteknikko

+46 370 30 72 11
edin@separett.com

Christian

Jälkimarkkina


christian@separett.com

Jonas

Sales Manager

+46 370 30 72 24
sales@separett.com

Kevin

Myynti, Ruotsi

+46 370 30 72 13
sales@separett.com

Magdalena

Content Specialist

+46 370 30 72 20
magdalena@separett.com

Karin

Talous


finance@separett.com

Mikael

Toimitusjohtaja

+46 370 30 72 00
mikael@separett.com

Jyri

Varatoimitusjohtaja, Separett AB

+358 019 241 8230
jyri@separett.com

Ola

Tuotantopäällikkö

+46 370 30 72 19
ola.nilsson@separett.com

Marcus

Tiiminvetäjä - Tuotanto

+46 370 30 72 00
marcus@separett.com